• Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Bitlis’te

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, "Birileri köpürterek siyasetle ve sandıkla değiştiremediklerini, vatandaşın kafasını karıştırarak birtakım şeylerle partimizi devirmek istiyor. Bu yanlış ve şiddet ile kavgayla bir yere gidilmez. Türkiye'de demokrasi var" dedi.
  Türkçe
 • Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: “Bu Güne Kadar 510 Bin Kişiyi Dinlemişler”

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Türkiye’de bu güne kadar 510 bin kişinin dinlediğini söyledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, partisinin seçim çalışmalarına destek amacıyla geldiği Bitlis’in Tatvan ilçesinde partililere hitap etti.
  Türkçe
 • Ak Parti Milletvekili Vahit Kiler: “Bitlis’e 12 Yılda 5 Milyar Lira Yatırım ve Destek Sağlandı

  AK Parti Bitlis Milletvekilleri Vahit Kiler, Vedat Demiröz ve Belediye Başkan adayı Fehmi Alaydın, kentte görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan Kiler, Bitlis'e 12 yılda 5 milyar lira yatırım ve destek sağlandığını söyledi.
  Türkçe
 • Süleyman Soylu: “Kılıçdaroğlu Alçakca ve Namussuzca Başbakanımızın Ölen Annesine Hakaret Ediyor”

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Süleyman Soylu, Bitlis’e gelerek seçim çalışmalarına katıldı. Bitlis’te Şerifbey tepesinde bulunan seyir terasında Sivil Topluk Kuruluşları ile bir araya gelen Soylu, yaptığı konuşmasında “Kılıçdaroğlu diye bir 'baş yalancı' var. Dün söylediğini bugün başka türlü söylüyor. Siirt'te, Bitlis'te, İzmir'de ve Adıyaman’da başka konuşuyor. Siyasetin yüzkarası bir adam. Bir genel başkan müsveddesidir” dedi.
  Türkçe
 • Ak Parti Bitlis Milletvekili Kiler’den Esnaf Ziyareti

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Bitlis Milletvekili Vahit Kiler,Ahlat’ta esnaf ziyaretlerinde bulundu.
  Türkçe
 • Ak Parti Bitlis Milletvekili Kiler, Ahlat Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’ni Hizmete Açtı

  AK Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler, Ahlat Devlet Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesini hizmete açtı.
  Türkçe
 • Ak Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler Mutki’deki Toki Camisinin Açılışını Yaptı

  Bitlis’in Mutki ilçesine bağlı Taşlıpınar Mahallesinde yapılan TOKİ Camisinin açılışı yapıldı. Düzenlenen törenle hizmete açılan Rahman Camisinde ilk namaz kılınırken, açılış konuşmasını ise Mutki Müftüsü İdris Yavuzyiğit yaptı.
  Türkçe