• Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Bitlis’te

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Son zamanlarda yapılan bu operasyonlara karşı millet etki altında kalabilirdi. Ancak millet oynanan oyunların farkına vardı. İnşallah milletimiz bu oynanan oyunun sonuçlarını seçimlerde sandığa giderek, cümle aleme gösterecektir" dedi.
  Türkçe
 • Bitlis’te Ak Partiden Sevgi Ve Barış Yürüyüşü

  Ak Parti Bitlis İl Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Sevgi ve Barış Yürüyüşünde’ Milletvekilleri tarafından güvercinler uçurularak vatandaşlara karanfiller dağıtıldı.
  Türkçe
 • Ak Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler TOKİ Sakinleri İle Bir Araya Geldi

  Toki M. Zeki Peker Bilgi ve Taziye evinde gerçekleşen toplantıya mahalle sakinleri yoğın ilgi gösterdi.
  Türkçe
 • Kalkınma Bakanı Yılmaz’ın Bitlis Ziyareti

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, “Bitlis’in çeşitli projelerine yaklaşık 14,5 milyon TL hibe desteği verdik. Bir taraftan da SODES’le destek veriyoruz. Çünkü kalkınma sadece ekonomiden ibaret değil. Sosyal kalkınmayı da hedefliyoruz” dedi.
  Türkçe
 • Kalkınma Bakanı Yılmaz, Tatvan’da

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, “Kıymetli olan oy vatandaşın özgür iradesiyle size verdiği oydur. Özgür iradesiyle, vicdanıyla, inşallah biz bu oylara talibiz. Ve vatandaşımızdan özgür iradesiyle oy istiyoruz” dedi.
  Türkçe
 • Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bitlis’te

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla Bitlis’e geldi. Muş’tan karayoluyla Bitlis’in Güroymak ilçesinde seçim bürosu açılışına katılan Bakan Yılmaz, hükümetin Bitlis ve bölgeye yaptığı yatırımları değerlendirdi.
  Türkçe
 • Ak Partili Vekiller Şehit Aileleri İle Kavaltıda Bir Araya Geldi

  Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, Ak Parti Bitlis Milletvekilleri Vahit Kiler ve Vedat Demiröz, şehit ve gazi aileleriyle kahvaltıda buluştu.
  Türkçe