ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
BITLIS İL BAŞKANLIĞI

Adres : Nur Cad. Örnek Petrol Yanı Aygür Apt. Kat:2 No:2 Bitlis

Tel : 0(434) 226 54 97

Faks : 0(434) 226 68 38

E-posta : bitlis@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ BITLIS İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Bitlis 0(434) 226 54 97 0(434) 226 68 38 bitlis@akparti.org.tr
Tatvan 827 62 52 827 62 52 bitlis.tatvan@akparti.org.tr
Mutki - - bitlis.mutki@akparti.org.tr
Merkez 226 54 95 226 68 38
Hizan 611 24 44 611 24 44 bitlis.hizan@akparti.org.tr
Güroymak 511 42 84 511 46 55 bitlis.guroymak@akparti.org.tr
Ahlat 412 54 97 412 46 45 bitlis.ahlat@akparti.org.tr
Adilcevaz 311 23 60 311 23 60 bitlis.adilcevaz@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır