• Bitlis Milletvekili Vahit Kiler Halk Oyunları Ekibi İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

  Adalet ve Kalkınma partisi (AK Parti) Bitlis Milletvekili Vahit Kiler, Bitlis Folklor Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü (BİFEM) ile kahvaltıda bir araya geldi.
  Türkçe
 • Ak Partiden Barış Sürecine Destek

  30 Mart yerel seçimler öncesi Bitlis’te bulunan AK Parti Milletvekili Vahit Kiler ve beraberindekiler Barış ve Demokrasi Partisinin (BDP) seçim bürosunu ziyaret etti.
  Türkçe
 • Ak Partiden İlimiz Esnafına Ziyaret

  Adalet ve Kalkınma Partisi Bitlis Milletvekili Vahit Kiler ve beraberindekiler dün sabah saatlerinden başlayarak ilimiz esnafını ziyaret ettiler.
  Türkçe
 • Maliye Bakanı Şimşek Seçim Bürosunun Açılışında Konuştu

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'a, partisine ve hükümetine karşı aralık ayında başlatılan bu siyasi operasyonu, bu mühendislik projesini hep birlikte yıkmamız lazım" dedi. Çeşitli temaslarda bulunmak ve ilçe seçim bürosunun açılışını gerçekleştirmek için Bitlis'in Güroymak ilçesine gelen Bakan Şimşek'i burada Ak Parti Bitlis Milletvekilleri Vahit Kiler, Vedat Demiröz, belediye başkan adayları ve partililer karşıladı.
  Türkçe
 • Şimşek: “30 Mart, Bölgemizin ve Ülkemizin Geleceği İçin Bir Referandumdur”

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "30 Mart sadece belediye başkanlığı seçimi değil, bölgemizin ve ülkemizin geleceği için bir referandumdur" dedi.
  Türkçe
 • Bitlis Belediyesinden Kadınlara Yönelik Spor Salonu

  Bitlis Belediyesi tarafından Kurubulak semtinde faaliyete giren Toplumsal Destek Merkezinde kadınlara yönelik spor salonu büyük ilgi görüyor.
  Türkçe
 • Bitlis’te temayül yoklaması yapıldı

  AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Ankara Milletvekili Bülent Gedikli, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gücümüzü Allah'tan ve milletimizden almaya devam edeceğiz" dedi.
  Türkçe